Czym to pachnie? Czyli Citrus Tango - Yankee Candle

Wiosna zakorzeniła się już chyba na dobre i kilka bardzo ciepłych dni za nami. Z tej okazji warto sięgnąć po coś orzeźwiającego, czyli na przykład super rześki zapach. Mój wybór padł ostatnio na Citrus Tango, który idealnie wpasowuje się w otaczającą aurę. Więcej na jego temat, w dalszej części ;)

O zapachu: Tango to taniec miłości i namiętności. Według popularnego szlagieru - najlepiej wychodzi w parze. Yankee Candle udowadnia jednak, ze w tercecie także można zatańczyć sprawnie te trudne kroki. Wszystko za sprawą tarteletki Citrus Tango - letniej propozycji dla fanów aromaterapii w domowym wydaniu. W egzotycznie słonecznym, pięknie wybarwionym wosku, jeden rytm utrzymują skórka z cytryny, olejek pomarańczowy i nuty grejpfrutowe. Tak zatańczony układ jest pełen emocji i pozytywnej, południowej energii. Nie ma tu przesadnej słodyczy, ani nadmiernej goryczy. Jest za to dużo harmonii i radości, która - bardziej niż z tangiem - kojarzy się z wesołą salsą. Tarteletka cudownie odświeża otulone słonecznym upałem wnętrza, a w letnie wieczory daje powiew tak potrzebnej rześkości. Bardzo trwały, intensywny zapach sprawdzi się w każdym wnętrzu i uwiedzie zmysły miłośników tanga i cytrusowego odświeżenia.

Wyczuwalne zapachy: pomarańcza, limonka, grejpfrut.

Moja opinia: Citrus Tango przywodzi mi na myśl landrynki cytrynowe. Lekko kwaskowaty, cytrusowy zapach uzupełniony jest tu nutą ciepłej słodyczy, która wywołuje przyjemne skojarzenia i uczucia. Zapach jest dokładnie wymierzony i żaden aromat nie dominuje w tej cudnej mieszance. Mnie osobiście tarteletka urzekła. Ta nieprzesadzona kompozycja odpręża i wprowadza w naprawdę optymistyczny nastrój.

Jeśli macie ochotę na tarteletkę o zapachu cytrusowego tanga, wpadajcie do sklepu Goodies tu <klik>.

Chętnie poznam Wasze opinie na temat tego wosku ;)

Martyna

9 komentarzy :

Moderowanie komentarzy jest włączone dla postów starszych niż 7 dni.

Komentarze zawierające jakikolwiek link będą usuwane.

Prawdziwe piękno © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka