Czym to pachnie? Czyli Christmas Eve - Yankee Candle

Wigilia, czyli ten najbardziej magiczny dzień w roku, który niesie ze sobą mnóstwo wspaniałych zapachów, już dziś. Dlatego pozwoliłam sobie na odprężenie przy obiecującym wosku Wigilia Bożego Narodzenia. Jak się sprawdził ? Dowiecie się w dalszej części posta :)

O zapachu: W oczekiwaniu na pojawienie się na niebie ,,tej" pierwszej gwiazdy - dobrze jest potrenować cierpliwość
i wprowadzać się stopniowo w świąteczny nastrój. Jak to zrobić? Wystarczy zasiąść wygodnie w fotelu, otulić się ciepłym pledem, zaparzyć herbatę i rozgrzać wosk Christmas Eve. Wigilijna tarteletka od Yankee Candle to miszmasz słodkich śliwek i owoców kandyzowanych. Całość pachnie i smakuje jak najwytrawniejszy, grudniowy keks i pozwala na to, aby delektować się świąteczną atmosferą przez 365 dni w roku. Bo wosk Christmas Eve to hołd dla bożonarodzeniowej atmosfery i esencja wigilijnego oczekiwania na pierwszą gwiazdkę.

Wyczuwalne zapachy: słodkie śliwki, owoce kandyzowane.

Moja opinia: Idealny opis wosku sprawia, że chce się go mieć, ale co jeśli zdecydowaliśmy się go nabyć i już palimy go w kominku? Jak dla mnie wypada całkiem średnio. Spodziewałam się jakiejś urzekającej woni ale świętami to on nie pachnie. Nie jest najgorszy, bo nawet przyjemny, rześki i owocowy, ale nie tego spodziewałam się po wosku o takim zachęcającym opisie. Do tego szybko się wypala. Daje mu 3,5/5.

A co Wy powiecie na bożonarodzeniowe zapachy? Delektujecie się nimi, czy wystarczają Wam aromaty świątecznych potraw? Jeśli zdecydowalibyście się na wosk Christmas Eve, dostępny jest on tu <klik> .
Przy okazji Kochani, życzę Wam wszystkiego co najlepsze w te Święta. Pogody ducha i relaksu. Bogatego Mikołaja i magicznych chwil, które będziecie mogli wspominać bardzo długo. Rodzinnej atmosfery i dużo, dużo zdrowia.

Ściskam, Martyna

4 komentarze :

Moderowanie komentarzy jest włączone dla postów starszych niż 7 dni.

Komentarze zawierające jakikolwiek link będą usuwane.

Prawdziwe piękno © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka